Movies
Ratings
379
JokerRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Glory RoadRated ★ 4.5
HallelujahRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 4.5