Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
Finding Mr. RightRated ★ 3.0
Next FloorRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.5