Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Painted VeilRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5