Series
Ratings
209
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Street Woman Fighter 2:World Wide LogRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 5.0