Series
Ratings
53
DoctorsRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Queen of the RingRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5