Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.0
IncendiesRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Civil WarRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.0
CallRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5