Titles you rated
AuditionRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0