Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5