Movies
Ratings
265
Shutter IslandRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
A Demon WithinRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
ItRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Lock-On LoveRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5