Movies
Ratings
86
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 0.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5