Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
DolittleRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5