Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
RedRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
Inside meRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0