Titles you rated
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5