Titles you rated
 We Married as a Job!Rated ★ 4.5 We Married as a Job!Rated ★ 4.5
 Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0 Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
 Adventure TimeRated ★ 5.0 Adventure TimeRated ★ 5.0
 Adventure TimeRated ★ 5.0 Adventure TimeRated ★ 5.0
 Adventure TimeRated ★ 5.0 Adventure TimeRated ★ 5.0
 Go Back CoupleRated ★ 3.5 Go Back CoupleRated ★ 3.5
 Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5 Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
 Here Comes Mr. OhRated ★ 4.5 Here Comes Mr. OhRated ★ 4.5
 Six Flying DragonsRated ★ 5.0 Six Flying DragonsRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
 Secret GardenRated ★ 4.0 Secret GardenRated ★ 4.0
 Cheese in the TrapRated ★ 4.0 Cheese in the TrapRated ★ 4.0
 Fight For My WayRated ★ 4.0 Fight For My WayRated ★ 4.0
 Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0 Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
 SupernaturalRated ★ 4.5 SupernaturalRated ★ 4.5
 Doctor WhoRated ★ 5.0 Doctor WhoRated ★ 5.0
 She Was PrettyRated ★ 4.0 She Was PrettyRated ★ 4.0
 Princess HoursRated ★ 5.0 Princess HoursRated ★ 5.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0