Movies
Ratings
669
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The IdiotsRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Joy RideRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
MustangRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
La ChimeraRated ★ 4.0
The Greatest Night in PopRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0