Movies
Ratings
253
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0