Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 1.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.5
HairsprayRated ★ 3.0