Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Forky Asks a QuestionRated ★ 1.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 1.5
Que Sera, SeraRated ★ 2.5- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Private LivesRated ★ 0.5