Movies
Ratings
59
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5