Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
SpectralRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5