Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0