Titles you rated
Weathering With YouRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5