Series
Ratings
137
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Angels of DeathRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 2.0- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 1.5