Series
Ratings
41
LostRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5