Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0