Movies
Ratings
22
In TimeRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5