Movies
Ratings
255
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 0.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 0.5
GravityRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5