Series
Ratings
145
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0- Stand up!!Rated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 5.0