Series
Ratings
50- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0