Titles you rated
AlienoidRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Our SeasonRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
SleepRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.0
NewnessRated ★ 1.0
AnnihilationRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
The Christmas ChroniclesRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
When I Get Home, My Wife Always Pretends to be DeadRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 1.5
Small Town RivalsRated ★ 2.0
The Princess SwitchRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 3.5