Movies
Ratings
845
FrankensteinRated ★ 5.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 5.0
BossRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5