Movies
Ratings
434
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
MulanRated ★ 2.5
TenetRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5