Movies
Ratings
275
American HustleRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
5 Flights UpRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 3.5
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Thin Red LineRated ★ 1.0
Ant-ManRated ★ 5.0
AlmaRated ★ 4.5