Movies
Ratings
327
The Divine MoveRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
Original SinRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Lucky Number SlevinRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 3.0