Movies
Ratings
50
Miss GrannyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
HerbRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
AdoreRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5