Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
VanguardRated ★ 1.0
PipelineRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Golden HolidayRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5