Titles you rated
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 4.0
Savage GraceRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 4.5
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 0.5
Red EyeRated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5