Series
Ratings
12- Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 5.0
- Akiba Maid WarRated ★ 5.0
- Brush Up LifeRated ★ 5.0
- Asobi AsobaseRated ★ 5.0
- Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
- Chainsaw ManRated ★ 5.0
- The Office Season 1Rated ★ 5.0
- MIU404Rated ★ 5.0
- Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
- Attack on TitanRated ★ 5.0
- ChernobylRated ★ 5.0
- Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0