Movies
Ratings
271
Young & BeautifulRated ★ 4.5
What to Expect When You're ExpectingRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The ButterflyRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Phoebe in WonderlandRated ★ 4.5
SomewhereRated ★ 4.5
LovelaceRated ★ 2.5
Bride WarsRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 3.5
In Good CompanyRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 1.5