Titles you rated
My Precious ChildRated ★ 4.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Golden BrideRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 4.0