Titles you rated
MinariRated ★ 5.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
KesRated ★ 5.0
IndochineRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Zorba the GreekRated ★ 5.0
The PostmanRated ★ 5.0
Death in VeniceRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5