Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0