Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
DeliciousRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0