Titles you rated
Boardwalk EmpireRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 2.0