Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 2.0