Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.0