Titles you rated
Running ManRated ★ 4.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 2.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0