Titles you rated
- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 1.5
Seoul StationRated ★ 3.0