Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5