Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 5.0
LonglegsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.0
SmileRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.0